Načítání...

RumGirl

Před nějakou dobou jsem dostala tip na podnik, kde by se mi mohlo líbit. Jmenuje se RumHouse, najdete ho v Praze a nabídkou se řadí k nejlépe zásobenému rumovému baru nejen v České republice, ale i v Evropě. Najdete zde 1333 rumů z celého světa, které samozřejmě můžete v baru ochutnat.

Ve chvíli, kdy do RumHousu vejdete, dýchne na Vás skvělá atmosféra. Uvnitř je vše zasazené do dřevěného stylu, a tak i díky tomu, že je malý, bar působí velmi příjemně a útulně.

Seznámení s Lucií alias RumGirl

Ale proč jsem se rozhodla napsat tenhle článek… Ráda potkávám nové a zajímavé lidi, kteří ví, co dělají a jdou si za tím. Proto bych tímto článkem ráda podpořila jednu mladou a moc příjemnou paní, kterou jsem díky RumHouse poznala.

Když jsem RumHouse navštívila se svými přáteli, při jedné z cest do Prahy, za barem nás vítala usměvavá paní, která se nás okamžitě ujala. Jelikož nepatříme zrovna mezi znalce rumu, ale rádi ochutnáváme nové věci, byli jsme mile překvapeni její ochotou nám pomoci s výběrem. Na základě toho, co máme rádi nám poradila, co by dle jejího názoru mělo být pro nás to pravé. A nespletla se. Díky Lucii jsme ochutnali značky, které jsem do té doby neznala. Všichni jsme byli opravdu velmi spokojení jak s jejím přístupem, tak s prostředím baru.

Lucie je opravdu člověk na svém místě. Neměla problém si s námi popovídat, takže jsme se dozvěděli, že v RumHouse pracuje už 3 rokem. Každý den se učí o rumech, o zemích, z kterých rumy pochází a samozřejmě rumy ochutnává. I na základě toho nám mohla tak dobře poradit. Lucie už ochutnala přibližně 970 druhů rumu. Dokáže rozeznat jejich vůně a chutě. Aby toho nebylo málo, dělá ambassadorku pro Lucemburský spolek the Rum Cartel. Co se Česka týče, je moderátorka ve skupině Rum Cz/Sk jako jediná žena. To je opravdu obdivuhodné! Jestli Vás Lucie zaujala, najdete ji na instagramu pod přezdívkou rumgirl_cz, kterému se aktivně věnuje. Její oblíbené rumy jsou agricole z Guadelouope a Jamajské rumy. Ovšem její top je Diamond 1996 Old Demerara rum. Pokud byste chtěli stejně jako já, strávit příjemný čas s milou společností u dobrého rumu, rozhodně doporučuji RumHouse navštívit.

Bylo dobré, si od práce chvíli odpočinout a nyní se jdu věnovat své značce Demarco, abych Vám mohla co nejdřív představit nějaké novinky!

Vytvořeno dne: 27/01/2020 Zpět na výpis aktualit

Nejnovější produkty

MIA

Odkládací panel MIA se zrcadlem je minimalistickým vzdušným...
Zobrazit produkt

MARINO

Toto křesílko je elegantní kombinací vzdušných geometrických tvarů...
Zobrazit produkt

AlCapone

Stůl ALCAPONE je spojením vzdušnosti, kterou představuje subtilní...
Zobrazit produkt

JEREMY

Ručně háčkovaný koberec Jeremy vychází z lidového řemesla...
Zobrazit produkt

MARY

Koš Mary představuje propojení lidového řemesla a moderních...
Zobrazit produkt